اپلیکیشن نَمــــانا

برای پشتیبانی از نَمانا بهترین کار این است که ما را به دیگران معرفی کنید.برای این کار می‌تونید از پوسترهای موجود در همین صفحه کمک بگیرید.اگر برای برند یا کسب‌وکار خود علاقه‌مند به اسپانسرشدن و همکاری در پادکست هستید،اگر برای برند یا کسب‌وکار خود علاقه‌مند به اسپانسرشدن و همکاری در پادکست هستید،اطلاعات بیشتر و تماس اسپانسرینگ در پایینِ همین صفحه قرار داده شده است.برای هماهنگی در خصوص سایر فعالیت ها کافیست به Namanayneshim@gmail.com  ایمیل بزنید.

پادکست‌های نَمــــانا
در ســایر پلتفــــرم‌ها

تمامی پادکست ها و استارت آپ های فرهنگی و هنری برای تبلیغات، به کمک شنوندگان و طرفدارانش وابسته اند. بزرگ‌ترین و مهم‌ترین کمکی که می‌توانید به پادکست بکنید این است که به دیگران معرفی‌اش کنید از همین رو در این صفحه می‌توانید پوسترهای تبلیغاتی ما را در فرمت‌های مختلف برای چاپ یا منتشر کردن در اینستاگرام دانلود کنید و ما را به دوستانتان معرفی کنید تا در کنار هم رُشدی جمعی را رقم بزنیم

در بهار سال 1398 هر اپیزود پادکست رادیو نمانا دست‌کم 2000 هزار بار از اپلیکیشن‌های پادکست دانلود شده. و برخی دیگر از مخاطبان ما هم پادکست را روی تلگرام و جاهای دیگر گوش می‌کنند که در این آمار نیامده. اینجا می‌توانید گزارش تجربه‌ی یکی از اسپانسر‌های پادکست نمانا ،را مطالعه کنید. برای اینکه درباره‌ی شنونده‌های پادکست رادیو بیشتر بدانید هم می‌توانید نتایج یک نظرسنجی را که در پاییز 1399 انجام شده ببینید
دیتای این نظرسنجی مربوط به یک سال پیش است و پادکست نمانا با بزرگ‌تر و متنوع‌تر شدن هیچ بعید نیست که دموگرافی متفاوت‌ و سلایق و رفتارهای جدیدتری نسبت به پادکست داشته باشند. که همینطور هم هست . نمانا امروز از پادکست گامی فراتر رفته و به رسانه ای صوتی در حوزه ی معماری و ساختمان تبدیل شده است.

رسانه صوتی رادیو نمانا دمِ مسیحایی داره و وقت های مرده و تلف شدتون رو به فرصتی برای یادگیری تخصصی تبدیل می کند. شنیدن رادیو نمانا رسانه ی بسیار منعطفی ست که خود را با جامعه مخاطبینش تطبیق داده و از همین رو به مشتری گرایی معروف است. اگر می‌خواهید اسپانسر نمانا بشوید لطفاً فرم زیر را دانلود کرده و اطلاعات خود و کسب و کار یا محصولتان را در آن ذکر وبرای ما با نام خود، به Namanayneshim@gmail.com ایمیل کنید. تعداد ایمیل‌ها زیاد و وقت ما برای این کار کم است. از صبوریتان سپاسگذاریم.

فهرست